دیدار و دلجویی احمد مرادی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از کودکان ایتام

در نخستین روز سال 97

دیدار و دلجویی احمد مرادی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از کودکان ایتام

همزمان با اولین روز از فصل بهار و اغاز سال نو احمد مرادی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین شورای شهر با حضور در میان کودکان ایتام موسسات خیریه علی ابن ابیطالب و بیت النبی از کودکان ایتام این مجموعه ها دیدار و دلجویی نمود.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ احمد مرادی ضمن تبریک سال نو اظهار داشت: یکی از وظایف و اولویت اصلی کار مسولین باید سرکشی و دلجویی از کودکان ایتام باشد چرا که این رسم و سنت حسنه و خدا پسندانه از دیرباز نسل به نسل برایمان به یادگار مانده است وبسی مایه افتخار و مسرت است که در جمع با محبت و صمیمانه این کودکان حضور داریم .

وی ادامه داد : چشمان منتظر این کودکان همواره دستهای مهربان و سخاوتمندی را می طلبد که پناهگاه امیدها و آرزوهایشان باشد. نباید فراموش کنیم ما مسولین در قبال این کودکان مسولیتهایی داریم که کوتاهی و قصور در این زمینه می تواند تبعات جبران ناپذیری در جامعه به همراه داشته باشد.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : مسولین و خیرین در جهت حمایت و فراهم نمودن امکانات اولیه ، اساسی و ضروریات زندگی این کودکان باید همت و تلاش مضاعف نمایند.

مرادی افزود: با حمایت و مساعدت مسولین و خیرین می توانیم زمینه های رشد و شکوفایی استعدادهای آنها را مهیا نموده و با استفاده از ظرفیت ها و امکانات موجود ، آینده خوبی را برای ایتام رقم بزنیم و مسیر پیش روی آنها را برای تحقق اهدافشان هموار سازیم.

گفتنی است : احمد مرادی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع کودکان ایتام ،در اولین روز از فصل بهار با چالش ها و مشکلات پیش روی مراکز و موسسات خیریه از نزدیک آشنا شد.

در پایان احمد مرادی از تلاشها و زحمات شبانه روزی و صادقانه مسولین مراکز خیریه ایتام تشکر و قدردانی نمود و به رسم یادبود هدایایی به کودکان ایتام اهدا نمود .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

منوی اصلی

دسترسی سریع

سوالات متداول

سامانه مشاوره در فضای مجازی

آگهی مزایده و مناقضه

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1