همسر استاندار هرمزگان ، میهمان سفره هفت سین ایتام

همزمان با لحظه تحویل سال نو ، دکتر حیدری همسر دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان با حضور در موسسه خیریه علی ابن ابیطالب درجمع کودکان ایتام مراکز تحت نظارت بهزیستی همچون شیرخوارگاه،  اشتیاق زندگی و علی ابن ابیطالب حضور یافت و میهمان سفره هفت سین نوروزی این کودکان شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ دکتر حیدری در بازدید از موسسه خیریه علی ابن ابیطالب (ع) ضمن دیدار با کودکان ایتام و دلحویی از آنان افزود ما باید قدردان زحمات عزیزانی باشیم که با روحیه ایثار و فداکاری خدمتگزار ایتام و محرومان جامعه هستند .

وی افزود : گامی که افراد در راه خدمت به محرومین و ایتام به صورت فداکارانه بر می دارند بسیار ارزشمند و خدا پسندانه است ودر نزد پروردگار سبحان اجر فراوانی دارد واین خود جز از خودگذشتگی و عشق به هم نوع چیز دیگری نمی تواند باشد.

وی خاطر نشان کرد دیدار با ایتام باعث ایجاد روحیه و انگیزه برای خدمت رسانی هرچه بیشتر و مطلوبتر به مردم عزیز می باشد

خداوند توفیق داد تا در خدمت کودکانی باشیم که همه زندگی آنها در داشتن آرزوها و اهداف رنگینی خلاصه میشود که همواره جستجوگر دستان پر مهر مسولین و خیرین هستند .

دکتر حیدری در ادامه اضافه کرد: باید محور همه مسولیتها و خدمات به مردم رفع معضلات و رسیدگی به امور محرومین و نیازمندان و در راس آنان کودکان ایتام باشد و باید در این مسیر باسعه صدر و صبوری و با همت و یاری مسولین و خیرین گام های موثر و مطلوبی برداشته شود.

وی تصریح کرد: دولت با همه توان و امکانات در اختیار در خدمت مردم عزیز و قدرشناس می باشد.

دکتر حیدری همچنین در زمینه همراهی و حمایت از خیریه ها و رفع مشکلات فرا روی کودکان ایتام قول مساعد داد.

گفتنی است در حاشیه این حضور و دیدار غلامحسین رنجبر سرپرست بهزیستی هرمزگان ، محسن بختیار رئیس گروه سازمان‌های مردم‌نهاد اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری هرمزگان و هادی مرادی سرپرست اداره بهزیستی شهرستان بندرعباس نیز حضور داشتند.

دکتر حیدری در حاشیه حضور در مجموعه خیریه علی ابن ابیطالب از بخشها و خوابگاه های کودکان مقیم در این خیریه به اتفاق هیات همراه دیدن کرد.

همچنین طی نشستی با غلامحسین رنجبر و سایر مسولین از نزدیک با روند اجرایی فعالیتها و خدمات مورد ارایه در مراکز خیریه به کودکان ایتام آشنا شده و از نزدیک در جریان مشکلات و مسایل پیش رو قرار گرفت.

گفتنی است در پایان هدایایی به رسم یادبود به عنوان عیدانه به کودکان ایتام شرکت کننده در این مراسم اهدا شد .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

منوی اصلی

دسترسی سریع

سوالات متداول

سامانه مشاوره در فضای مجازی

آگهی مزایده و مناقضه

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1