حضور سرپرست بهزیستی هرمزگان در مرکز نگهداری حبیب ابن مظاهر

سرپرست بهزیستی هرمزگان در آستانه سال نو با معلولین ذهنی مرکز نگهداری حبیب ابن مظاهر دیدار و دلجویی کرد .

 به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ غلامحسین رنجبر در جریان عیادت از معلولین ذهنی این مرکز اظهار داشت:ساختمان جدید مرکز معلولین ذهنی با اعتباری بالغ بر20 میلیارد ریال در سال جاری به همت یکی از خیرین و نیکوکاران صاحب نام استان همزمان با سفر اخیر ریاست محترم جمهوری با حضور دکتر ربیعی وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

سرپرست بهزیستی هرمزگان در حاشیه بازدید و عیادت به مناسبت فرا رسیدن سال نو هدایایی را به معلولین ذهنی در این مجموعه اهدا کرد. این مقام مسئول اذعان داشت:ما نباید هیچ گاه خود را از جامعه هدف جدا بدانیم جامعه هدف بدنه اصلی سازمان بهزیستی محسوب می شوند وی ادامه داد:گروه هدف بهزیستی از ظرفیت ها و پتانسیل و توانمندیهای خاصی برخوردار می باشند که هر یک در نوع خویش بی نظیر است ما همواره باید قدردان جامعه هدف باشیم که در عرصه های مختلف فرهنگی ،ورزشی ،علمی و هنری صاحب افتخار هستند و نشان داده اند که در همه زمینه ها توانمند هستند.

رنجبر افزود:بیائیم در آستانه حلول سال نو شادی های خودمان را با جامعه هدف تقسیم کنیم مهربانی دور از دسترس نیست بیاییم ارزش های معنوی را پاس بداریم و در سالی که پیش رو داریم همت و تلاش مضاعف نمائیم نگرانی ها و دغدغه های گروه هدف تحت حمایت را مدیریت کنیم .

گفتنی است در این دیدار موسی رمضانی نژاد رییس اداره هماهنگی موسسات غیر دولتی ، اشتغال و مشارکت های مردمی و هادی مرادی سرپرست اداره بهزیستی شهرستان بندرعباس نیز حضور داشتند.

 در پایان غلامحسین رنجبر سرپرست بهزیستی هرمزگان با تبریک سال نو از زحمات و تلاشهای شبانه روزی مدیریت و کارکنان تلاشگر و خستگی ناپذیر مرکز حبیب ابن مظاهر تشکر و قدردانی نمود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

منوی اصلی

دسترسی سریع

سوالات متداول

سامانه مشاوره در فضای مجازی

آگهی مزایده و مناقضه

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1