از هنر برای رسیدن معلولین به خودباوری باید بهره برد.

سرپرست بهزیستی هرمزگان :از هنر برای رسیدن معلولین به خودباوری باید بهره برد.

در آستانه سال نو غلامحسین رنجبر سرپرست بهزیستی هرمزگان به اتفاق هیئات همراه در مجموعه فرهنگی هنری معلولین آرتا فرین حضور یافت .

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ، وی در نشستی که به منظور بررسی چالش ها و رفع موانع موجود در راستای فعالیتها و برنامه های پیش رو برگزار شد اظهار داشت:فرهنگ و هنر برای رساندن معلولین و سایر گروه هدف به خودباوری و استقلال بسیار موثر و تاثیر گذار است و باید در استان از این مقوله استفاده شود .

غلامحسین رنجبر گفت:بهره گیری و الهام از هنرهای کلامی ،تجسمی از قبیل:بازیگری ،تئاتر ،اجرای نمایشنامه و موسیقی روح نواز و آرام بخش است و باید از این هنرهای زیبا برای انتقال احساس معلولین و ارزش گذاری به ظرفیت های آنها استفاده کرد .

سرپرست بهزیستی هرمزگان با اشاره به نقش فرهنگ و هنر در زمینه عرصه های مختلف اجتماعی توانمندیهای معلولین را ستودنی ارزیابی کرد .

این مقام مسئول اضافه کرد مجموعه فرهنگی هنری معلولین آرتا فرین اولین مجموعه فرهنگی مختص معلولین در کشور است که همواره با ارائه ایده ها و طرح های نوین سعی بر آن داشته است که بستر و زمینه لازم را برای نیل به اهداف مورد نظر را فراهم نماید .

وی اضافه کرد :نگا ه ما به معلولین در همه عرصه ها و زمینه ها نگاه حمایت گرانه است و همواره در کنار معلولین قرار داریم این مجموعه باید بتواند از امکانات و ظرفیت هایی که در اختیار دارد و همچنین با استفاده از پتانسیل موجود در سایر ارگانها و سازمانها نقش مثمر ثمری در جهت کاهش آسیبهای اجتماعی موجود در جامعه از طریق اجرای برنامه های فرهنگی و هنری در چهار چوب محلات و شهرستانهای تابعه داشته باشد.

 غلامحسین رنجبر حضور خیرین در جشنواره های فرهنگی وهنری تاثیر گذار از سوی این مجموعه همراه با ارائه برنامه ها و فعالیت های چشمگیر را مهم ارزیابی کرد و گفت باید توانمندی ها و ظرفیت های جامعه هدف را به دیگران معرفی کرد .

وی ادامه داد:جامعه هدف ما باید دیده شوند تا مسیر برای رشد و ترقی انها فراهم گردد .

در ادامه سمیره دیناری مدیر عامل مجموعه فرهنگی هنری معلولین ارتا فرین به ارائه گوشه ای از فعالیتها و عملکرد این مجموعه در سال 96 پرداخت و ابراز امیدواری کرد در سال پیش رو بتوانیم با حمایت سازمان بهزیستی به اهداف این مجموعه فرهنگی جامعه عمل بپوشانیم .

گفتنی است در حاشیه این بازدید و نشست سروناز نصیری معاون پشتیبانی و منابع انسانی،آمنه همت معاون توانبخشی ،علی احمدی مسئول بازرسی و دفتر مدیریت عملکرد وهادی مرادی سرپرست اداره بهزیستی شهرستان بندرعباس نیز حضور داشتند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

منوی اصلی

دسترسی سریع

سوالات متداول

سامانه مشاوره در فضای مجازی

آگهی مزایده و مناقضه

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1