نشست صمیمی سرپرست بهزیستی هرمزگان با کارکنان در آستانه عید باستانی نوروز

غلامحسین رنجبر در واپسین روزهای سال 96 ودر آستانه عید باستانی نوروز ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید از تلاش یکساله تلاشگران وخادمین مردم در بهزیستی هرمزگان تجلیل کرد.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ در این نشست که در سالن اجتماعات اداره کل بهزیستی برگزار شد ، رنجبر ضمن تبریک یشاپیش سال نو و آرزوی بهروزی و موفقیت در سال آینده به وظایف وماموریت های متعدد ومتنوع بهزیستی برای خدمت به جامعه هدف اشاره داشت و افزود :این گردهمایی بهانه ای بود که ما تقدیر و تشکر داشته باشیم از همت و زحمات کارکنان پرتلاش که با تعهد و تخصص در سراسر استان در تحقق اهداف سازمان و خدمت به جامعه هدف صادقانه می کوشند.
وی افزود :به شما عزیزان توصیه می کنم که قدر این فرصت خدمتگزاری رابدانید زیرا این فرصت بسیار مغتنمی است و اجر وپاداش این خدمت در دنیا وآخرت نصیب شما می گردد.
سرپرست بهزیستی هرمزگان در ادامه شفاف سازی در بحث اعتبارات وپرداختی ها و برگزاری مستمر جلسات شورای معاونین وشورای اداری با هدف تعامل بیشتر و مرتفع نمودن مشکلات موجود را بخشی از برنامه های سال 97 عنوان کرد و از کارکنان خواست در سال آینده با جدیت بیشتری در خدمت رسانی به جامعه هدف تلاش نمایند.
ارتباط و تعامل با بخش های مختلف در سازمان بهزیستی کشور به منظور شناساندن فعالیت های صورت گرفته در استان وایجاد زمینه مطالبه گری وهمچنین افزایش تعامل بین بخشی معاونت ها و نظارت دقیق بر عملکرد مراکز زیر مجموعه در سال آتی از دیگر توصیه های سرپرست بهزیستی هرمزگان بود.
در خاتمه این نشست با اهدای بسته نوروزی به کارکنان سال نو به آنها تبریک گفته شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

منوی اصلی

دسترسی سریع

سوالات متداول

سامانه مشاوره در فضای مجازی

آگهی مزایده و مناقضه

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1