خیرین هرمزگانی در عرصه های مختلف برای خدمت به همنوعان خود گام های بزرگی برداشته اند

استاندار هرمزگان در ویژه برنامه تلویزیونی "شو بندر" در جمع خیرین:

خیرین هرمزگانی در عرصه های مختلف برای خدمت به همنوعان خود گام های بزرگی برداشته اند

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان، دکتر فریدون همتی در ویژه برنامه تلویزیونی "شو بندر" از سیمای مرکز خلیج فارس و مراسم گلریزان حمایت از سالمندان و بیماران خاص ، با بیان اینکه کار خیرین و ترویج نیکوکاری بسیار با ارزش است، عنوان کرد: برگزاری چنین برنامه هایی موجب عمومی شدن فرهنگ نیکوکاری خواهد شد.

وی ادامه داد: خداوند متعال، بخشنده و بخشایشگر است و ما هم نباید از آنچه خداوند به ما عطا فرموده دریغ کنیم و باید در راه رضای الهی گام برداریم.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه خیرین هرمزگانی در عرصه های مختلف برای خدمت به همنوعان خود گام برداشته اند، افزود: امیدوارم بیش از گذشته در این راه گام برداریم و در امر خیر پیش قدم باشیم.

همتی اقدامات خیرین را کمک بزرگی به دولت دانست و بیان داشت: دولت حامی خیرین است و تلاش می کنیم راه را برای آنها هموار و بستر فعالیت مناسب خیرین را فراهم کنیم.

گفتنی است مراسم گلریزان حمایت از سالمندان وبیماران خاص دیشب با حضور استاندار هرمزگان ، معاون سیاسی امنیتی استانداری ، مدیر کل دفتر امور اجتماعی استانداری ، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ، سرپرست بهزیستی هرمزگان ، جمعی از مسئولین استان ، خیرین گرانقدر استان و با مشارکت دفتر امور اجتماعی استانداری ، بهزیستی استان هرمزگان و سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس در محل مجتمع خیریه رشمون برگزار شد.

همچنین با همکاری صدا و سیما این برنامه بصورت زنده از سیمای مرکز خلیج فارس پخش شد.

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

منوی اصلی

دسترسی سریع

سوالات متداول

سامانه مشاوره در فضای مجازی

آگهی مزایده و مناقضه

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1