افتتاح مرکز مشاوره تخصصی تحصیلی تربیتی در بندرعباس

به مناسبت دهه مبارک فجر و با حضور مسئولان بهزیستی استان هرمزگان مرکز مشاوره تخصصی، تحصیلی و تربیتی در بندرعباس افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ غلامحسین رنجبر سرپرست بهزیستی هرمزگان ، با برشمردن آسیب های اجتماعی موجود ؛ به عوامل زمینه ساز پیدایش انحرافات اجتماعی و رفتارهای نابهنجار و آسیب زا اشاره داشت و افزود : علاوه بر اقدامات پیشگیرانه، شناسایی راهکارهایی برای شناخت مشکلات نوجوانان و جوانان امری لازم و ضروری است.

سرپرست بهزیستی هرمزگان ، شناخت نیازهای روانی و مشکلات جسمانی کودکان و نوجوان ، توجه به مشکلات آموزشی، توجه به مشکلات عاطفی، روانی، توجه به مشکلات اخلاقی، رفتاری را از جمله راهکارهای شناسایی مشکلات نوجوان و جوانان عنوان کرد و اظهار داشت : راه اندازی مراکز مشاوره تخصصی، تحصیلی و تربیتی نقش به سزایی در ارائه مشاوره به عموم برای کاهش آسیب های اجتماعی و برطرف نمودن مشکلات و اختلال های درسی دانش آموزان دارد.

گفتنی است مرکز مشاوره تخصصی تحصیلی تربیتی مذکور دارای مجوز و تحت نظارت اداره کل بهزیستی هرمزگان بوده که در زمینه تحصیلی ، تربیتی و استعداد یابی کودکان و نوجوانان فعالیت می کند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

منوی اصلی

دسترسی سریع

سوالات متداول

سامانه مشاوره در فضای مجازی

آگهی مزایده و مناقضه

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1