آیین بهره برداری از 12 واحد مسکن مددجویان در رودان

در ششمین روز از دهه مبارک فجر آیین بهره بردای از مسکن مددجویان با حضور احمد محمودی فرماندار شهرستان رودان ، غلامحسین رنجبر سرپرست بهزیستی هرمزگان ، موسی رمضانی نژاد رییس اداره هماهنگی موسسات غیردولتی ، اشتغال و مشارکت های مردمی ، حمیده بازگشا جاودان رئیس بهزیستی رودان و دیگر مسئولین شهرستانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ غلامحسین رنجبر سرپرست بهزیستی هرمزگان در این باره گفت : در راستای تامین مسکن مددجویان و تحقق اهداف سازمان برای برخورداری مددجویان از مسکن مناسب در دهه فجر امسال 27 واحد مسکونی در چهار شهرستان میناب ، جاسک ، رودان و بندرخمیر واگذار می گردد.

وی تعداد واحد های آماده بهره برداری در شهرستان رودان را 12 واحد عنوان کرد و افزود : از این تعداد 7 واحد برای زنان سرپرست خانوار و 5 واحد برای خانوار های داری دو عضو معلول می باشد.

سرپرست بهزیستی هرمزگان در ادامه تصریح کرد : این طرح  در راستای تفاهم نامه پنج جانبه بین بهزیستی،بنیاد مسکن ،بنیاد مستضعفان،راه وشهرسازی و خیرین مسکن ساز اجرا می شود و اعتباراحداث این واحدهای مسکونی از محل کمک های  بلاعوض بهزیستی و دستگاهای همکار وپرداخت تسهیلات تامین خواهد شد.

احمد محمودی فرماندار رودان نیز ضمن تقدیر از خدمات بهزیستی در خدمت رسانی به معلولین و مددجویان خواستار جدیت و همکاری دستگاههای اجرایی در رفع مشکلات آنان شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

منوی اصلی

دسترسی سریع

سوالات متداول

سامانه مشاوره در فضای مجازی

آگهی مزایده

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

سیستم اطلاع رسانی دفتر مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات