آیین بهره برداری از 12 واحد مسکن مددجویان در رودان

در ششمین روز از دهه مبارک فجر آیین بهره بردای از مسکن مددجویان با حضور احمد محمودی فرماندار شهرستان رودان ، غلامحسین رنجبر سرپرست بهزیستی هرمزگان ، موسی رمضانی نژاد رییس اداره هماهنگی موسسات غیردولتی ، اشتغال و مشارکت های مردمی ، حمیده بازگشا جاودان رئیس بهزیستی رودان و دیگر مسئولین شهرستانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ غلامحسین رنجبر سرپرست بهزیستی هرمزگان در این باره گفت : در راستای تامین مسکن مددجویان و تحقق اهداف سازمان برای برخورداری مددجویان از مسکن مناسب در دهه فجر امسال 27 واحد مسکونی در چهار شهرستان میناب ، جاسک ، رودان و بندرخمیر واگذار می گردد.

وی تعداد واحد های آماده بهره برداری در شهرستان رودان را 12 واحد عنوان کرد و افزود : از این تعداد 7 واحد برای زنان سرپرست خانوار و 5 واحد برای خانوار های داری دو عضو معلول می باشد.

سرپرست بهزیستی هرمزگان در ادامه تصریح کرد : این طرح  در راستای تفاهم نامه پنج جانبه بین بهزیستی،بنیاد مسکن ،بنیاد مستضعفان،راه وشهرسازی و خیرین مسکن ساز اجرا می شود و اعتباراحداث این واحدهای مسکونی از محل کمک های  بلاعوض بهزیستی و دستگاهای همکار وپرداخت تسهیلات تامین خواهد شد.

احمد محمودی فرماندار رودان نیز ضمن تقدیر از خدمات بهزیستی در خدمت رسانی به معلولین و مددجویان خواستار جدیت و همکاری دستگاههای اجرایی در رفع مشکلات آنان شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

منوی اصلی

دسترسی سریع

سوالات متداول

سامانه مشاوره در فضای مجازی

آگهی مزایده و مناقضه

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1