حضور دکتر اخلاقی پور در مرکز نگهداری معلولین ذهنی حبیب ابن مظاهر

همزمان با ایام الله دهه فجر و سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی  ، دکتر منصور اخلاقی پور مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری هرمزگان از مرکز نگهداری معلولین ذهنی حبیب ابن مظاهر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان؛ مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری با تبریک گرامیداشت دهه مبارک فجر اظهار داشت:کار در بهزیستی عبادت است .

دکتر اخلاقی پور نقش سازمانهای مردم نهاد را در ارتقای جایگاه و فعالیت های سازمان بهزیستی موثر توصیف کرد و گفت:از آنجایی که برخی از معلولیت ها به دلیل ناآگاهی افراد جامعه است ، فعالیت در عرصه اطلاع رسانی به ویژه در بحث علل معلولیت ها نقش موثری در کاهش آن خواهد داشت.

 دکتر منصور اخلاقی پور مدیر کل دفتر امور اجتماعی استانداری در ادامه این بازدید از ساختمان جدید معلولین ذهنی حبیب ابن مظاهر نیز دیدن کرد و گفت:باید در احداث ساختمان برای معلولین موضوع استاندارد سازی و مناسب سازی مورد توجه و اهمیت قرار گیرد.

منصور اخلاقی پور از خیر سازنده ساختمان جدید مرکز معلولین ذهنی حبیب ابن مظاهر تشکر و قدردانی نمود و ادامه داد: این اعمال خیر با قیات و صالحات استان است .

 مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری در بازدید از ساختمان جدید، زوایای داخلی ،کلیه امکانات و تجهیزات خریداری شده توسط خیرین را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد و اظهار داشت : چشم امید معلولین به دستهای سبز خیرین می باشد و مسئولین نیز باید حضور مداوم در امور خیرخواهانه داشته باشند  .

گفتنی است غلامحسین رنجبر سرپرست بهزیستی هرمزگان در حاشیه بازدید از بخش های این پروژه عظیم از افتتاح پروژه در ایام الله دهه مبارک فجر با حضور مسئولین بهزیستی کشور و استان خبر داد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

منوی اصلی

دسترسی سریع

سوالات متداول

سامانه مشاوره در فضای مجازی

آگهی مزایده و مناقضه

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1