حضور حجه السلام و المسلمین فروزان نژاد مدیر ستاد اقامه نماز استان در مراکز بهزیستی

به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر و سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی حجت الاسلام و المسلمین فروزان نژاد مشاور استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز استان ، از مراکز تحت نظارت بهزیستی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ این برنامه در جهت نظارت بر پیشرفت و اجرای مفاد تفاهم نامه بین بهزیستی و ستاد اقامه نماز برگزار و ضمن بازدید از مراکز ، وضعیت اقامه نماز مورد بررسی قرار گرفت.

مشاور استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز استان در این دیدار اظهار داشت: یکی از کارهای ارزشمند مسئولین شناخت استعدادهای کودکان است که باید در این زمینه نگاه معنوی به فلسفه وجودی این کودکان داشه باشند.

حجت الاسلام و المسلمین فروزان نژاد افزود: محبت به کودکان ایتام از واجبات دین ما و ضروری است و باید کودکان را با تعالیم دین و قران بیشتر آشنا کرد و تلاش شود میان نسل امروز که همین کودکان هستند دوستی و مودت با نماز صورت گیرد .

مدیر ستاد اقامه نماز استان فروزان نژاد در این دیدار خطاب به مسئولین بهزیستی گفت:بنا به فرموده امام راحل (ره)کودکان باید با مسائل دینی آشنا شوند و در این  زمینه آموزش های لازم را از طریق بازی و کاردستی فرا گیرند و با مفاهیم نماز نیز آشنایی پیدا نمایند.

حجت الاسلام و المسلمین فروزان نژاد مدیر ستاد اقامه نماز استان به اهمیت ضرورت حضور مستمر و مداوم مربیان مهدهای کودک در دوره های آموزشی با موضوع نماز و معنویات تاکید نمود و اظهار داشت: باید آموزش و فرهنگ سازی در خصوص اقامه فریضه نماز در مهدهای کودک و مراکز آموزشی نهادینه شود .

در جریان این حضور معنوی غلامحسین رنجبر سرپرست بهزیستی هرمزگان با تبریک ایام خجسته و  فرخنده دهه مبارک فجر اظهار داشت: در هربرهه از زمان که ما از مذهب فاصله گرفتیم آسیبها رشد بیشتری پیدا کرد. وی تصریح کرد : باید ساختارهای فرهنگی جامعه را به سمت و سوی اهمیت به موضوع اقامه نماز تغییر دهیم و به عنوان یک فرهنگ و الگو نهادینه کنیم.

 غلامحسین رنجبر اذعان کرد: ماهیت کار و فلسفه وجودی مراکز ایتام در بهزیستی با معنویت و نیکوکاری ارتباط تنگاتنگ دارد.

 در ادامه غلامحسین رنجبر از نگاه دلسوزانه و خیر خواهانه حجت الاسلام و المسلمین فروزان نژاد نسبت به مجموعه های بهزیستی به خصوص کودکان ایتام تشکر و قدردانی نمود .

گفتنی است در پایان این مراسم از مدیر مهدکودک یاس ، موسس مرکز ترک اعتیاد زندگی دوباره ، و مدیر عامل خانه نگهداری اشتیاق زندگی به پاس قدردانی از زحمات این مسئول ساعی و پر تلاش در امر برگزاری فعالیتهای معنوی فریضه نماز با اهدا لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

شایان ذکر است این برنامه با  حضور حجت الاسلام و المسلمین فروزان نژاد مشاور استاندار و مدیر کل ستاد اقامه نماز استان ، غلامحسین رنجبر سرپرست ، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین رازمند مدیر روابط عمومی و دبیر شورای فرهنگی و جمعی از معاونین بهزیستی استان و شهرستان بندرعباس همراه بود

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

منوی اصلی

دسترسی سریع

سوالات متداول

سامانه مشاوره در فضای مجازی

آگهی مزایده

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

سیستم اطلاع رسانی دفتر مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات