امروز : چهارشنبه, 26 دی 1397

حضور حجه السلام و المسلمین فروزان نژاد مدیر ستاد اقامه نماز استان در مراکز بهزیستی

به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر و سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی حجت الاسلام و المسلمین فروزان نژاد مشاور استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز استان ، از مراکز تحت نظارت بهزیستی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ این برنامه در جهت نظارت بر پیشرفت و اجرای مفاد تفاهم نامه بین بهزیستی و ستاد اقامه نماز برگزار و ضمن بازدید از مراکز ، وضعیت اقامه نماز مورد بررسی قرار گرفت.

مشاور استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز استان در این دیدار اظهار داشت: یکی از کارهای ارزشمند مسئولین شناخت استعدادهای کودکان است که باید در این زمینه نگاه معنوی به فلسفه وجودی این کودکان داشه باشند.

حجت الاسلام و المسلمین فروزان نژاد افزود: محبت به کودکان ایتام از واجبات دین ما و ضروری است و باید کودکان را با تعالیم دین و قران بیشتر آشنا کرد و تلاش شود میان نسل امروز که همین کودکان هستند دوستی و مودت با نماز صورت گیرد .

مدیر ستاد اقامه نماز استان فروزان نژاد در این دیدار خطاب به مسئولین بهزیستی گفت:بنا به فرموده امام راحل (ره)کودکان باید با مسائل دینی آشنا شوند و در این  زمینه آموزش های لازم را از طریق بازی و کاردستی فرا گیرند و با مفاهیم نماز نیز آشنایی پیدا نمایند.

حجت الاسلام و المسلمین فروزان نژاد مدیر ستاد اقامه نماز استان به اهمیت ضرورت حضور مستمر و مداوم مربیان مهدهای کودک در دوره های آموزشی با موضوع نماز و معنویات تاکید نمود و اظهار داشت: باید آموزش و فرهنگ سازی در خصوص اقامه فریضه نماز در مهدهای کودک و مراکز آموزشی نهادینه شود .

در جریان این حضور معنوی غلامحسین رنجبر سرپرست بهزیستی هرمزگان با تبریک ایام خجسته و  فرخنده دهه مبارک فجر اظهار داشت: در هربرهه از زمان که ما از مذهب فاصله گرفتیم آسیبها رشد بیشتری پیدا کرد. وی تصریح کرد : باید ساختارهای فرهنگی جامعه را به سمت و سوی اهمیت به موضوع اقامه نماز تغییر دهیم و به عنوان یک فرهنگ و الگو نهادینه کنیم.

 غلامحسین رنجبر اذعان کرد: ماهیت کار و فلسفه وجودی مراکز ایتام در بهزیستی با معنویت و نیکوکاری ارتباط تنگاتنگ دارد.

 در ادامه غلامحسین رنجبر از نگاه دلسوزانه و خیر خواهانه حجت الاسلام و المسلمین فروزان نژاد نسبت به مجموعه های بهزیستی به خصوص کودکان ایتام تشکر و قدردانی نمود .

گفتنی است در پایان این مراسم از مدیر مهدکودک یاس ، موسس مرکز ترک اعتیاد زندگی دوباره ، و مدیر عامل خانه نگهداری اشتیاق زندگی به پاس قدردانی از زحمات این مسئول ساعی و پر تلاش در امر برگزاری فعالیتهای معنوی فریضه نماز با اهدا لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

شایان ذکر است این برنامه با  حضور حجت الاسلام و المسلمین فروزان نژاد مشاور استاندار و مدیر کل ستاد اقامه نماز استان ، غلامحسین رنجبر سرپرست ، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین رازمند مدیر روابط عمومی و دبیر شورای فرهنگی و جمعی از معاونین بهزیستی استان و شهرستان بندرعباس همراه بود

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

دسترسی سریع

سوالات متداول

سامانه مشاوره در فضای مجازی

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1