حضور مدیر و کارکنان بانک قرض الحسنه مهر ایران در شیرخوارگاه

به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر ، مدیر و کارکنان بانک قرض الحسنه مهر ایران از مرکز نگهداری شیرخوارگاه الزهرا بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ، همزمان با سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مدیر و کارکنان بانک قرض الحسنه مهر ایران ضمن بازدید از بخش های مختلف شیرخوارگاه الزهرا در بندرعباس با عملکرد و خدمات این مجموعه آشنا شدند.

کرامت الله مصطفی پور مدیر شعب استان هرمزگان با تبریک دهه مبارک فجر اظهار داشت : بهزیستی با نگهداری و حمایت از کودکان ایتام کار بسیار ارزشمند و بی نظیری انجام می دهد که اجر دنیوی و اخروی را به دنبال دارد .

وی تصریح کرد : نگهداری و یتیم نوازی سفارش اکید دین مبین اسلام می باشد که به حمد الله سازمان بهزیستی در این امر پیشگام می باشد.

مصطفی پور گفت : حمایت از ایتام افتخاری برای بانک قرض الحسنه مهرایران و مایه خیر و برکت است .

غلامحسین رنجبر سرپرست بهزیستی هرمزگان نیز گفت این مرکز با کمک و مساعدت خیرین و  اعتبارات دولتی اداره می شود که البته اعتبارات دولتی پاسخگوی رفع نیازهای اساسی و ضروری این مجموعه نیست .

وی ادامه داد : نمی توان به اعتبارات دولتی اتکا کرد و ضروری است در جهت پیشبرد اهداف سازمان و حمایت از جامعه هدف سایر دستگاهها و خیرین نیز با بهزیستی همراه شوند.

 شایان ذکر است در پایان این بازدید مصطفی پور مدیر شعب استان هرمزگان از اعطای تسهیلات قرض الحسنه به کارکنان شاغل در این مجموعه  و همچنین کمک و مساعدت  به مرکز شیرخوارگاه از سوی مسئولین و کارکنان این بانک خبر داد .

گفتنی است در جریان این بازدید حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین رازمند ، موسی رمضانی رییس اداره هماهنگی موسسات غیر دولتی ، اشتغال و مشارکت های مردمی بهزیستی هرمزگان و هادی مرادی سرپرست بهزیستی شهرستان بندرعباس نیز حضور داشتند.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

منوی اصلی

دسترسی سریع

سوالات متداول

سامانه مشاوره در فضای مجازی

آگهی مزایده

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

سیستم اطلاع رسانی دفتر مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات