حضور مدیر و کارکنان بانک قرض الحسنه مهر ایران در شیرخوارگاه

به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر ، مدیر و کارکنان بانک قرض الحسنه مهر ایران از مرکز نگهداری شیرخوارگاه الزهرا بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ، همزمان با سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مدیر و کارکنان بانک قرض الحسنه مهر ایران ضمن بازدید از بخش های مختلف شیرخوارگاه الزهرا در بندرعباس با عملکرد و خدمات این مجموعه آشنا شدند.

کرامت الله مصطفی پور مدیر شعب استان هرمزگان با تبریک دهه مبارک فجر اظهار داشت : بهزیستی با نگهداری و حمایت از کودکان ایتام کار بسیار ارزشمند و بی نظیری انجام می دهد که اجر دنیوی و اخروی را به دنبال دارد .

وی تصریح کرد : نگهداری و یتیم نوازی سفارش اکید دین مبین اسلام می باشد که به حمد الله سازمان بهزیستی در این امر پیشگام می باشد.

مصطفی پور گفت : حمایت از ایتام افتخاری برای بانک قرض الحسنه مهرایران و مایه خیر و برکت است .

غلامحسین رنجبر سرپرست بهزیستی هرمزگان نیز گفت این مرکز با کمک و مساعدت خیرین و  اعتبارات دولتی اداره می شود که البته اعتبارات دولتی پاسخگوی رفع نیازهای اساسی و ضروری این مجموعه نیست .

وی ادامه داد : نمی توان به اعتبارات دولتی اتکا کرد و ضروری است در جهت پیشبرد اهداف سازمان و حمایت از جامعه هدف سایر دستگاهها و خیرین نیز با بهزیستی همراه شوند.

 شایان ذکر است در پایان این بازدید مصطفی پور مدیر شعب استان هرمزگان از اعطای تسهیلات قرض الحسنه به کارکنان شاغل در این مجموعه  و همچنین کمک و مساعدت  به مرکز شیرخوارگاه از سوی مسئولین و کارکنان این بانک خبر داد .

گفتنی است در جریان این بازدید حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین رازمند ، موسی رمضانی رییس اداره هماهنگی موسسات غیر دولتی ، اشتغال و مشارکت های مردمی بهزیستی هرمزگان و هادی مرادی سرپرست بهزیستی شهرستان بندرعباس نیز حضور داشتند.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

منوی اصلی

دسترسی سریع

سوالات متداول

سامانه مشاوره در فضای مجازی

آگهی مزایده و مناقضه

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1