امروز : یکشنبه, 28 بهمن 1397

میناب قهرمان گلبال جام فجر شد

مسابقات گلبال قهرمانی جام فجربا شرکت تیم هایی از کهگیلویه و بویراحمد ، بوشهر، دانشگاه هرمزگان، هیات نابینایان و کم‌بینایان هرمزگان و شهرستان‌های رودان و میناب همزمان با آغاز دهه مبارک فجر  به مدت دو روز به میزبانی میناب آغاز و با قهرمانی تیم گلبال نابینایان و کم بینایان میناب به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان 10 دیدار در این دوره از مسابقات بین تیم‌های شرکت‌کننده که در دو گروه 3 تیمی شرکت نموده بودند برگزار گردید که در پایان، تیم گلبال هیات نابینایان و کم‌بینایان   شهرستان میناب توانست با ارائه بازی خوب، حریفان خود را  پشت سر بگذارد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد و تیم‌های یاسوج و بوشهر نیز به ترتیب مقام دوم و سوم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند.

گفتنی است این مسابقات با همکاری هیات ورزشی نابینایان و کم‌بینایان استان ، اداره کل بهزیستی هرمزگان و شهرستان میناب و اداره ورزش و جوانان و آموزش و پرورش شهرستان میناب برگزار شد.

مراسم اختتامیه این مسابقات نیز با حضور غلامحسین رنجبر سرپرست ،علی احمدی مسئول بازرسی ،موسی رمضانی رییس اداره هماهنگی موسسات غیردولتی ، اشتغال و مشارکت های مردمی بهزیستی هرمزگان ، نرگس شازهي سرپرست بهزیستی میناب، جعفرمتقی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب و خانواده ورزشکاران برگزارشد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی