امروز : دوشنبه, 31 تیر 1398

در سال گذشته 50 مشاور و روانشناس در بهزیستی استان مورد ارزیابی تخصصی قرار گرفتند.

 

 

معاون امور پیشگیری بهزیستی استان گفت :

در سال گذشته 50 مشاور و روانشناس در بهزیستی استان مورد ارزیابی تخصصی قرار گرفتند.

 

 

به منظور ارتقای کیفی خدمات مراکز مشاوره تحت نظارت و با هدف سنجش علمی و تخصصی مشاوران و رواشناسان متقاضی فعالیت در این مراکز ، جلسه ارزیابی تخصصی در بهزیستی استان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ در این ارزیابی که همه ماهه با حضور کمیته ای متشکل از 3 روانشناس مجرب استان و اعضای هیئت علمی دانشگاهها ، روانپزشک ، معاون امور پیشگیری و کارشناس دفتر مشاوره بهزیستی استان برگزار می شود ، رواشناسان متقاضی فعالیت در مراکز تحت نظارت بهزیستی مورد سنجش علمی و تخصصی قرار می گیرند.

سامیه جهانشاهی معاون امور پیشگیری بهزیستی استان در این خصوص بیان داشت : نتایج نظارت بر مراکز مشاوره زیر مجموعه بهزیستی استان نشان داده است که ضروری است مشاوران و روانشناسان و متقاضیان حقیقی و حقوقی که جهت دریافت پروانه فعالیت مراکز مشاوره و خدمات روانشناسی به سازمان بهزیستی مراجعه می کنند علاوه بر دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی و مدارک مربوطه براساس دستورالعمل های موجود ، مشاوران و روانشناسان مرکز به لحاظ علمی و تخصصی بررسی شوند.

وی تصریح کرد : نادیده گرفتن این موضوع به کیفیت خدمات آسیب می رساند.

جهانشاهی از برگزاری 10 دوره جلسه ارزیابی تخصصی مشاوران و روانشناسان در سال 97 خبر داد و افزود : در سال گذشته 50 نفر در این جلسات ارزیابی شدند.

 

ارزیابی برنامه های اجرایی هفته بهزیستی در نشست شورای معاونین

 

 

نشست شورای معاونین بهزیستی استان با دستور کار ارزیابی برنامه های اجرایی هفته بهزیستی درمحل دفتر مدیریت بهزیستی هرمزگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ در این نشست غلامحسین رنجبر مدیر کل ، ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص موارد مطرح شده در  همایش تجلیل از خیرین و نیکوکاران برگزیده بهزیستی کشور در شهر مشهد ، در خصوص برنامه ریزی منسجم تر و همراهی کلیه معاونین در جلب و جذب مشارکت های مردمی با توجه به تاکیدات رییس سازمان بهزیستی کشور و تسهیل روند ارائه مجوزهای موسسات خیریه و مراکز غیردولتی با رعایت دستور العمل ها و قوانین تاکید کرد .

در ادامه ضمن قرائت برنامه های هفته بهزیستی و دغدغه ها و نقاط قوت و ضعف از سوی حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین رازمند مدیر روابط عمومی بهزیستی استان ، راهکارهایی جهت تحقق مطلوب اهداف سازمان ارائه گردید.

 

تشریح اهداف بهزیستی در نماز جمعه شهرستان بشاگرد

 

 

معاونین و مسئولین بهزیستی هرمزگان به منظور تشریح اهداف ، دیدار و رسیدگی به درخواست های مردمی در آخرین روز از هفته بهزیستی در شهرستان بشاگرد حضور یافتند.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان؛ در این سفر ، حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین رازمند مدیر روابط عمومی و دبیرشورای فرهنگی بهزیستی هرمزگان با حضور در میعادگاه نماز جمعه در سخنرانی پیش از خطبه به ارائه اهداف و بیان فعالیت های بهزیستی پرداخت.
دیدار مردمی و پیگیری مشکلات مددجویان و مراجعین از دیگر برنامه های مسئولین بهزیستی هرمزگان در سفر به شهرستان بشاگرد بود .

تبریک انتصاب مدیر کل بهزیستی هرمزگان به نماینده ولی فقیه استان و امام جمعه جدید بندرعباس

 

 

مدیر کل بهزیستی استان هرمزگان با صدور پیامی انتصاب نماینده جدید ولی فقیه در استان هرمزگان را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان هرمزگان، غلامحسین رنجبر در این پیام ، انتصاب نماینده جدید ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس را تبریک گفت.

 

متن پیام مدیرکل بهزیستی استان هرمزگان به شرح زیر است:

بسم الله الرّحمن‌الرّحیم

جناب حجت الاسلام والمسلمین محمدعبادی زاده

نماینده محترم ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه شهر بندرعباس

با سلام و تحیّات؛

انتصاب شایسته حضرتعالی به عنوان نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه شهر بندرعباس از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) که بیانگر تعهد، علم و تقوا و روحیه مردمی و خدمتگزاری حضرتعالی در صحنه های مختلف خدمت صادقانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، صمیمانه تبریک عرض می نمایم.

بی تردید حسن اعتماد معظم له به حضور حضرتعالی در هرمزگان، گامی ارزشمند برای رسیدن به اهداف عالیه نظام خواهد بود.

با آرزوی توفیقات روزافزون، سربلندی جنابعالی را در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و در پرتو رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) برای پیشبرد  امور دینی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی استان هرمزگان از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

 

غلامحسین رنجبر

مدیرکل بهزیستی استان هرمزگان

دسترسی سریع

آرشیو اخبار

مقالات

آشنایی با استان هرمزگان

پژوهش

پرداخت آنلاین

آگهی مزایده و مناقصه ها

شماره حساب هدایای خاص از بهزیستی هرمزگان -بانک توسعه تعاون 3600/9073455403/1

خدمات الکترونیک